• autor: adminjk, 2016-09-30 16:22

Niedziela, 2 października  2016 r.

godz. 12.30

Milenium Bieliny : Jutrzenka Kopki 0:5

Ten mecz nie należał do zbyt wymagających. Obydwie drużyny podeszły do niego na luzie. Jutrzenka mając przewagę jednego zawodnika prowadziła spotkanie,chociaż Bieliny też miały swoje szanse na strzelenie bramki. Nie zachwycił styl gry naszej drużyny. Widać brak pewności siebie i kreatywności na boisku,jednak z Bielinami wygrywamy 0-5. W drugiej połowie meczu miało miejsce niefortunne zderzenie dwóch zawodników,których trzeba było zawieźć na pogotowie z rozbitymi głowami. Na wyróżnienie zasługuje bramka D.Kasprzyka,reszta bramek T.Nowakowski, ,2x M.Rębacz,W.Reichert. Wynik meczu cieszy, lecz brakuje naszej ekipie pomysłu na gre.

Ten mecz nie należał do zbyt wymagających. Obydwie drużyny podeszły do niego na luzie. Jutrzenka mając przewagę jednego zawodnika prowadziła spotkanie,chociaż Bieliny też miały swoje szanse na strzelenie bramki. Nie zachwycił styl gry naszej drużyny. Widać brak pewności siebie i kreatywności na boisku,jednak z Bielinami wygrywamy 0-5.Mecz zakończył sie w 70 minucie,po niefortunnym zderzeniu dwóch zawodników,których trzeba było zawieźć na pogotowie z rozbitymi głowami. Na wyróżnienie zasługuje bramka D.Kasprzyka,reszta bramek T.Nowakowski, ,2x M.Rębacz,W.Reichert. Wynik meczu cieszy, lecz brakuje naszej ekipie pomysłu na gre.