Jutrzenka Kopki - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Advit Łętownia - KS Majdan Łętowski 2:1
  • KS Łukowa - Wólczanka Wólka Grodziska 1:2
  • Orzeł Rudnik nad Sanem - Jodła Przychojec 2:1
  • Jutrzenka Kopki - Jutrzenka Dębno 7:0
  • Grabniak Hucisko - LZS Przędzel 6:2
  • Azalia Wola Zarczycka - Ceramika Harasiuki 2:1
  • Orzeł Biedaczów - Kłyż Tarnogóra 2:2

Ładowanie...

Stadion

STADION LKS JUTRZENKA KOPKI

wymiary obrazka: 1500 x 1105 px  rozmiar: 417 KB

1 kwietnia 2009 r. Gmina i Miasto Rudnik nad Sanem w ramach działania "Odnowa i rozwój wsi" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 złożyła wniosek o dofinansowanie Projektu pod nazwą: "Południowa Strefa Aktywności Społecznej - wieś Kopki" Etap II - Budowa boiska sportowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działce nr 1363/1 w miejscowości Kopki.

Całkowita wartość Projektu wyniosła 666 685,65 zł przy wkładzie własnym Gminy w wysokości 256 838,65 zł. Pozostałe środki w wysokości 409 847 zł pochodziły ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW).

Zakres rzeczowy Projektu obejmuje:

1. Budowa boiska trawiastego wraz z trybunami.
Prace przy budowie boiska obejmą także wykonanie trybuny ziemno - betonowej na ok. 400 miejsc siedzących, wiat sędziowskich oraz stalowego ogrodzenia z siatką.

2. Budowa ogrodzenia drewnianego.
Drewniane ogrodzenie w formie poziomych barier ma oddzielać tereny rekreacyjne od terenów wykorzystywanych jako pastwiska.

3. Wykonanie kładki.
Nad zbiornikiem wodnym ma powstać niskowodny mostek drewniany z pokładu bali długości 15,6 m.

4. Budowa Altanki.
Altanka o konstrukcji stalowej ma być miejscem spotkań integracyjnych mieszkańców.

5. Budowa ciągów pieszych i parkingu.
Prace obejmą wykonanie nawierzchni chodników i placu z betonowej kostki brukowej. Parking ma na celu zapewnić miejsce dla ok. 32 samochodów oraz dla autobusu turystycznego.

Głównym celem realizacji Projektu jest poprawa stanu i dostępności do bazy sportowej i rekreacyjnej w miejscowości Kopki. Realizacja Projektu stworzy komfortowe zaplecze dla mieszkańców chcących aktywnie spędzać wolny czas.

Wniosek o dofinansowanie drugiego etapu projektu "Południowa Strefa Aktywności Społecznej" otrzymał pozytywną ocenę Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Umowę o dofinansowanie projektu podpisano 28 sierpnia 2009 r. w siedzibie Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie.

10 września 2009 zawarto umowę na realizację projektu "Budowa boiska sportowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą" z Firmą Usługi Remontowo - Budowlane Eugeniusz Drabik z Jeżowego.

15 grudnia 2009 roku powołana Komisja Odbiorowa w obecności mieszkańców Kopek oraz Burmistrza Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem Waldemara Grochowskiego, dokonała odbioru zrealizowanego Projektu.

Zdjęcia z realizacji projektu:

powiększ obraz powiększ obraz powiększ obraz powiększ obraz powiększ obraz powiększ obraz powiększ obraz powiększ obraz powiększ obraz powiększ obraz powiększ obraz powiększ obraz powiększ obraz

15 grudnia 2009 roku powołana Komisja Odbiorowa w obecności mieszkańców Kopek oraz Burmistrza Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem Waldemara Grochowskiego, dokonała odbioru końcowego zadania pn. "Budowa boiska sportowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działce nr ewid. 1363/1 w miejscowości Kopki."

Całkowita wartość Projektu wyniosła 666 685,65 zł, przy wkładzie własnym Gminy w wysokości 256 838,65 zł. Pozostałe środki w wysokości 409 847 zł pochodziły ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Komisja Odbiorowa działała w składzie:
- Lucjan Tabasz - przewodniczący Komisji, Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem,
- Jan Hara - inspektor nadzoru,
- Józef Zygmunt - sołtys wsi Kopki,
- Stanisław Zygmunt - radny z Kopek,
- Grażyna Sowa - radna z Kopek,
- Maria Sagan - członek Komisji, pracownik Urzędu Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem,
- Stanisława Wrońska - członek Komisji, pracownik Urzędu Gminy w Rudniku nad Sanem.

Ponadto podczas odbioru byli obecni:
- Krzysztof Kuryś,
- Marek Kostyra - trener,
- Krystyna Kostyra,
- Dariusz Świta.

powiększ obraz

Wejście na boisko - "Witacz"

powiększ obraz

Trybuny i płotek zaporowy przy boisku

Marek Kostyra - Trener drużyny piłkarskiej LKS JUTRZENKA KOPKI na tle boiska

powiększ obraz

Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem Waldemar Grochowski w obecności Komisji Odbiorowej oraz mieszkańców Kopek

Stalowa altana

powiększ obraz

Drewniana Kładka nad zbiornikiem wodnym.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.

Advit Łętownia 2:1 KS Majdan Łętowski